Preparation courses for TOEFL ® iBT

(Kyiv, Lviv)
TOEFL is one of the most popular tests of English as a Foreign Language and not only in the North America, also all over the world

Read more...

Preparation courses for exam IELTS ®

(Kyiv, Lviv)
If you plan to take the exam IELTS, our training courses for the IELTS test will help you achieve the planned success!

Read more...

Preparation courses for the exam GMAT ®

(Kyiv, Lviv)
Kaplan guarantees successful results with the full passage GMAT course.

Read more...

Preparation courses for the test GRE ®

(Kyiv, Lviv)
Are you planning on studying at postgraduate universities in the U.S., Canada, Australia or Europe?

Read more...

Preparation courses for test SAT/ACT ®

(Kyiv, Lviv)
SAT Reasoning Test is a condition of admission to many universities in the U.S.. It can help determine the level of preparation of students for college.

Read more...

Courses by Kevin та Washington language school у Вінниці! Featured

Rate this item
3.65
(3 votes)

Давно мрієте про бездоганний рівень володіння англійською мовою, але не знаєте, з чого почати?

Courses by Kevin та Washington language school (відтепер і в Вінниці!) знають, як Вам допомогти!

На сьогоднішній день іноземна мова необхідна кожній людині як в повсякденному спілкуванні, так і в здобутті освіти чи просуванні кар’єрними сходами. Ви думаєте про навчання чи роботу за кордоном, та занепокоєні, що Ваш рівень англійської може зіграти з Вами злу шутку?

Не варто засмучуватися – усе не так страшно, як здається! Ми надаємо високоякісну підготовку до таких міжнародних тестів як TOEFL, IELTS, GMAT, GRE та SAT, результати яких котуються вищими навчальними закладами та роботодавцями в різних куточках світу.

Ваша наполеглива праця та професіоналізм наших викладачів неодмінно забезпечать Вам найвищі бали на тестуванні. Курс передбачає підготовку до всіх складових тесту: усне мовлення, аудіювання, читання та письмо. Обираючи курс підготовки до міжнародних тестів разом з Courses by Kevin, Ви робите перший крок на шляху до успіху. Не знаєте, що відповісти, коли хтось запитує: "Do you speak English?" Тоді Вам конче необхідні наші курси загальної англійської.

Навички, які Ви отримаєте, неодмінно стануть Вам у пригоді в повсякденному житті, на відпочинку, на роботі чи під час навчання. Практичні заняття з усного мовлення, детальне вивчення граматики, прослуховування записів та перегляд різноманітних відео допоможе Вам швидко та якісно вивчити англійську мову. Не зволікайте та не відкладайте на завтра те, що можна зробити просто сьогодні!

Вивчення англійської мови разом з Courses by Kevin принесе Вам прекрасні результати та масу задоволення!

Read 2078 times
Google+