Preparation courses for TOEFL ® iBT

(Kyiv, Lviv)
TOEFL is one of the most popular tests of English as a Foreign Language and not only in the North America, also all over the world

Read more...

Preparation courses for exam IELTS ®

(Kyiv, Lviv)
If you plan to take the exam IELTS, our training courses for the IELTS test will help you achieve the planned success!

Read more...

Preparation courses for the exam GMAT ®

(Kyiv, Lviv)
Kaplan guarantees successful results with the full passage GMAT course.

Read more...

Preparation courses for the test GRE ®

(Kyiv, Lviv)
Are you planning on studying at postgraduate universities in the U.S., Canada, Australia or Europe?

Read more...

Preparation courses for test SAT/ACT ®

(Kyiv, Lviv)
SAT Reasoning Test is a condition of admission to many universities in the U.S.. It can help determine the level of preparation of students for college.

Read more...

Courses by Kevin разом з Washington Language School у Житомирі

Rate this item
3.00
(2 votes)

Courses by Kevin разом з Washington language school їдуть до Вашого міста!

Відтепер Ви маєте можливість навчатися разом з нами в Житомирі!

Ми пропонуємо Вам різнобічне вивчення англійської мови в залежності від Ваших особистих вподобань. Серед усього різноманіття курсів ми обов’язково допоможемо Вам обрати той, що найкраще відповідатиме Вашим потребам.

Підвищення рівня володіння іноземною мовою та вільне її використання у повсякденному житті – саме цього хочуть наші клієнти, і ми знаємо, як здійснити їх бажання. Всі наші курси інтенсивні і практичні. Студенти отримують навички з усіх видів мовленнєвої діяльності: письмо, читання, аудіювання та говоріння.

Крім того, ми широко використовуємо різноманітні інтерактивні засоби для покращення якості курсу та підвищення зацікавленості. Підготуйтеся до міжнародних тестів з англійської мови разом з нами швидко та якісно! TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, SAT визнані тисячами коледжів, університетів та установ у більш ніж 130 країнах світу.

Якщо Ви мріяте навчатися або влаштовувати свою кар’єру за кордоном, можете бути впевнені - отримавши підготовку на Courses by Kevin, Ви здобудете найкращий результат. Курси загальної англійської дадуть Вам практичне розуміння мови. Завдяки ним Ви навчитеся бути впевненим у своїх знаннях, вільно розмовляти з іноземцями, відмінно читати та писати англійською мовою. Ці навички будуть дуже корисними як у повсякденному житті, так і в роботі чи навчанні.

Знання іноземної мови – це неодмінні перспективи для розвитку в майбутньому! Ніхто не знає, як навчити Вас краще! Ніхто, окрім нас!

Read 3164 times
Google+