Підготовчі курси до TOEFL® iBT

(Київ-Львів)
TOEFL є найпопулярнішим іспитом на знання англійської мови не лише в Північній Америці, а й усьому світі.

Читати далі...

Курси підготовки до іспиту IELTS ®

(Київ-Львів)
Якщо ви плануєте здавати іспит IELTS, наші курси підготовки до тесту IELTS допоможе Вам досягти запланованого успіху!

Читати далі...

Курси підготовки до тесту GMAT ®

(Київ-Львів)
Kaplan гарантує успішні результати при повноцінному проходженні GMAT курсу. 

Читати далі...

Курси підготовки до тесту GRE ®

(Київ-Львів)
Ви плануєте про навчання в аспірантурі університетів США, Канади, Австралії чи Європи?

Читати далі...

Курси підготовки до тесту SAT/ACT ®

(Київ-Львів)
SAT Reasoning Test є однією із умов прийому до численних ВНЗ у США. З його допомогою визначається рівень підготовки абітурієнтів до вступу в коледж.

Читати далі...

Як зустрінеш новий рік, так його і проведеш! Зроби для себе розумний подарунок та створи новорічний настрій! Твоя перша інвестиція не лише в 2015 рік, але й в майбутнє! Courses By Kevin пропонує тобі розпочати новий рік ІНТЕНСИВНО і КОРИСНО, а саме з експрес курсу підготовки до TOEFL, IETS, GMAT, GRE, SAT. Ми створили для тебе всі умови: починай коли зручно, приходь скільки забажаєш, отримуй порцію хорошого настрою та чашечку запашної кави.

Чому ти не можеш упустити такої можливості:

PRE-TOEFL/IELTS курс у Києві - твоя платформа твого успіху TOEFL та IELTS тести - серйозні язикововие тести, здача яких є обов'язковою умовою для навчання і роботи в багатьох країнах.

Ці тести, в першу чергу, оцінюють рівень володіння мовою, і, в теж час, показують ефективність Ваших навичок! PRE-TOEFL/IELTS курс розроблений нашою школою для студентів яких в першу чергу необхідно вдосконалити свій рівень Англійської мови, таким чином гарантуючи високі результати тестів!

Під час навчання Ви зможете пройти ефективний курс граматики, працюючи над Вашими індивідуальними помилками! У теж час програма розроблена таким чином, що Ви поступово напрацьовуєте основні навички написання есе, чіткого викладу своїх думок в обмежені часові рядки, а так само зможете поліпшити навички аудіювання з викладачами, які є носіями мови!

Таким чином, цей курс зможе забезпечити Ваш успіх не тільки в подальшій підготовці до TOEFL та IELTS тестах, але і створить впевненість у Вашій письмовій, розмовної мови та ефективної і вільної комунікації з носіями мови. Невелика кількість студентів у групі дасть Вам можливість отримати індивідуальний підхід від Американського викладача.

Реєстрація на курс проходить завчасно, тому рекомендуємо пройти пробний тест як мінімум за 2-3 тижні до початку курсу! Для цього відправляйте нам е-мейл на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням для узгодження дати і часу коли Вам буде зручно пройти тестування.

Контакти:

+38(093)881-39-33
+38(093)743-39-74

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зміна формату тесту направлено на удосконалення системи оцінки знань апліканта. Нова секція Speaking зможе оцінити можливості студентів спілкуватися англійською, що важливо для навчання в бізнес-школі або коледжі, а нові завдання в секціях Writing дозволити оцінити можливість студента комбінувати інформацію.

Як і раніше, TOEFL тестує основні навички англійської мови апліканта.У новому форматі тест складається з 4 секцій: Speaking, Listening, Reading і Writing. Час здачі тесту - близько 4 годин.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) - американська система тестів для підтвердження рівня володіння англійською мовою, визнана в багатьох країнах світу. TOEFL був створений і курується американською компанією під назвою Educational Testing Service (ETS) - недержавної некомерційної організацією, що знаходиться в місті Прінстон, штат Нью-Джерсі.

TOEFL iBT Preparation Course
Деталі курсу:
Початок курсів у 2015 Кожні наступні два тижні
Вимоги до початкового рівеня на пробному тестуванні Higher Intermediate , TOEFL iBT 53
Кількість занять:
3х місячний курс 2 і 3 рази на тиждень почергово
Місячний інтенсивний курс щоденно з понеділка по п’ятницю
Фундаментальний курс програма розробляється викладачем особисто
Курс приватних занять програма розробляється викладачем особисто
Тривалість одного заняття 80 хвилин
Адреса (Київ): вул. Б.Хмельницького, 16-22, офіс 904
Адреса(Львів): вул. Водогінна, 2
Адреса(Тернопіль): вул. Максима Кривоноса 2
Телефон: +38 093-037-34-32
+38 093-743-39-74
+38 093-881-39-33
+38 063-392-95-21
+38 097-039-18-32
+38 099-207-27-31
+38 068-025-00-24
Опис курсу

TOEFL iBT Preparation Course

Google+